محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

خدمات پس از فروش

نمایندگی تعمیرات (چیلر، کولر گازی، سردخانه، موتورخانه و پکیج) شبانه روزی پارسیان کول همواره پشتیبان شما است. نمایندگی مجاز تعمیرات همواره تمامی تلاش خود را برای ارائه خدماتی قابل اطمینان به مشتریان معطوف ساخته است، زیرا بهترین محصولات دنیا نیز اگر از خدمات پس از فروش یکپارچه ای برخوردار نباشند، قطعاً نتیجه کار، مشتریانی ناراضی خواهد بود که تمایلی به خرید هیچ یک از محصولات آن شرکت نخواهند داشت. ما به‌ خوبی درک می‌کنیم که در گرمای طاقت‌فرسای تابستان یا سرمای شدید زمستان به ‌هیچ ‌عنوان نمی‌توان در ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان کوتاهی نمود. پس با خدماتی در دسترس همیشه در کنارتان خواهیم بود.

آیا تعمیر به‌ صرفه است یا خرید یک سیستم سر مایشی - گرمایشی نو؟

به طور مثال زمانی که در فصل گرم سال کولر گازی شما با مشکل مواجه می‌شود به دلیل شرایط حساسی که در آن قرار می‌گیرید ممکن است به یک تعمیرکار کولر گازی غیرحرفه‌ای اطمینان کرده و از ایشان درخواست کمک کنید مشکلاتی که این موضوع می‌تواند برای شما به وجود آورد علاوه بر تعمیر نشدن کولر گازی امکان تحمیل هزینه‌های اضافی به شمارا نیز در بر خواهد شد که در صورت تماس با تعمیرکاران متخصص کولر گازی پارسیان کول شما با مشکلی به‌غیراز خرابی سیستم خود روبرو نخواهید شد. روزانه ده‌ها مشتری با ما تماس گرفته و سؤالاتی دارند مبنی بر اینکه آیا کولر گازی ایشان قابل تعمیر می‌باشد یا راهی جز تعویض آن وجود ندارد ما این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده‌ایم تا کارشناسان با بازدید اسپلیت شما با صرف وقت و تجربه تا حد امکان نسبت به تعمیر اسپیلت شما اقدام کنند زیرا هزینه تعمیر کولر گازی ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه اسپیلت نو است ولی در صورت هزینه‌بردار بودن این تعمیرات و به‌صرفه نبودن آن گزارشی کامل از میران هزینه تعمیرات و نوع عیب خواهند داد تا شما بین تعمیر یا تعویض آن تصمیم درست را اتخاذ کنید.

ویژگی هایی که تعمیرگاه مجاز پارسیان کول را از سایرین متمایز می کند:

- تمامی قطعات مورد استفاده در تعمیرات شما کاملاٌ اصل و شرکتی می باشند.

- برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی تعمیرکاران متخصص و با تجربه روال کاری پارسیان کو بوده است.

- زمان شما ارزشمند است. اعزام تمام تکنسین ها با زمان درخواستی شما برای سرویس دهی هماهنگ خواهد شد.

- از بابت خرابی دستگاه خود نگرانی نداشته باشید. تمامی تعمیرات شامل ضمانت ۹۰ روزه می باشند.

- برای دسترسی و ارتباط هر چه سریع تر، می توانید از راه های مختلفی همچون فرم درخواست تعمیرات، ایمیل و تماس با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیرات پارسیان کول

راه های ارتباط با مراکز و نمایندگی تعمیرات چیلر، کولر گازی، سردخانه، موتورخانه، پکیج و ... :

1- تماس با شماره درج شده در صفحه تماس با ما

2- ثبت سفارش تعمیرات از طریق فرم درخواست تعمیرات (درخواست تعمیرکار با یک کلیک در هر لحظه از شبانه روز)